Nowość w SIndicator.net: Panel Użytkownika

Wychodząc naprzeciw sugestiom i pomysłom jakie otrzymaliśmy od użytkowników serwisu Sindicator.net, uruchomiliśmy dziś Panel Użytkownika.

Jest on widoczny na stronie głównej po zalogowaniu.

Składa się on z trzech części:

  1. Spółki obserwowane (nowość)
  2. Zdefiniowane kryteria skanowania (nowość)
  3. Zmiany trendów (nowość)

Spółki obserwowane

Uruchomiliśmy możliwość dodawania spółek, indeksów oraz branż do obserwowanych. Można to zrobić klikając na przycisk "+" przy nazwie waloru. Jest on widoczny w każdym miejscu serwisu, gdzie jest wyświetlana nazwa danego waloru.

Przyciski dodawania waloru do obserwowanych.Przyciski dodawania waloru do obserwowanych.

W panelu na stronie głównej wyświetlają się wybrane wskaźniki (stan na aktualny dzień). Można zmienić wyświetlane kolumny oraz usuwać walory.

Obserwowane waloryObserwowane walory

Panel znacznie ułatwia obserwowanie zmian trendów, siły relatywnej oraz wskaźników wybranych walorów.

Zdefiniowane kryteria skanowania

Ta część panelu zawiera zapamiętane kryteria skanowania. Teraz jednym kliknięciem można przeskanować rynek za pomocą już raz ustawionych kryteriów. Wystarczy w tym celu kliknąć na nazwę skanowania bądź link "Skanuj". Można ponadto edytować i usuwać zapamiętane kryteria.

Zdefiniowane kryteria skanowaniaZdefiniowane kryteria skanowania

Raz ustawione kryteria skanowania na stronie skanera można zapamiętać, klikając na przycisk "Zapamiętaj kryteria skanowania", znajdujący się na dole strony skanera, bądź na górze strony z wynikami:

Zapamiętywanie skanowańZapamiętywanie skanowań

Zmiany trendów

W tej części umieściliśmy automatyczną wyszukiwarkę spółek, które zmieniły trend. Domyślnie są wyświetlane spółki, które zmieniły trend od ostatniej sesji i od ostatniego tygodnia. Teraz można w łatwy sposób znaleźć spółki, które właśnie wchodzą w nowy trend, na przykład w trend wzrostowy. Można także wybrać dowolne daty, od których chcemy zobaczyć zmiany trendów.

Zmiany trendówZmiany trendów

Inne zmiany i promocja

Chcielibyśmy, by każdy inwestor mógł zapoznać się z wprowadzonymi zmianami, dlatego w przyszłym tygodniu obniżymy tymczasowo abonament w serwisie Sindicator.net. Dotychczasowi użytkownicy będą mogli przedłużyć sobie ważność abonamentu maksymalnie o dodatkowy rok po niższej cenie.

Wprowadziliśmy wcześniej kilka drobnych modyfikacji. Jedną z nich są podpowiedzi w chmurkach, ułatwiające prawidłowe ustawianie skanera.

Na stronie skanera oraz stronach spółki pojawiają się podpowiedzi prawidłowych wartości wskaźników. By je zobaczyć należy najechać myszką na wybrany wskaźnik.

Podpowiedzi w chmurkachPodpowiedzi w chmurkach

Wideo

Zapraszam do obejrzenia wideo, w którym pokrótce pokazujemy jak używać nowego narzędzia.

Pozdrawiam i życzę udanych inwestycji,
Piotr Kwestarz

Czy chcesz być informowany o nowych, bezpłatnych artykułach z dziedziny analizy fundamentalnej i technicznej?

Zapisz się na bezpłatny Newsletter Sindicator.net.

Sindicator.net

JPP Group Sp. z o.o.

ul. Ratuszowa 11, 03-450 Warszawa

Kontakt: biuro@sindicator.net

Bezpieczne płatności elektroniczne obsługuje dotpay oraz PayU
dotpay PayU