Jak skutecznie wykorzystać Sindicator.net w inwestowaniu?

Witam Cię serdecznie

Sindicator.net, którego jesteś użytkownikiem to narzędzie, które ma wiele funkcji przydatnych dla inwestora giełdowego. Jego celem jest przede wszystkim skrócenie czasu potrzebnego na znalezienie i analizę spółek wartych zainwestowania.

Chcąc ułatwić Ci korzystanie z tego funkcjonalnego narzędzia, stworzyliśmy kurs e-mailowy, który pozwoli Ci lepiej poznać Sindicator.net, a przede wszystkim pozwoli Ci skutecznie i efektywnie z niego korzystać. Na stronie pomocy znajdziesz cały kurs podzielony na kilkanaście artykułów.

Kurs składać się będzie z serii e-maili, w których wraz z Pawłem Biedrzyckim postaramy się wytłumaczyć na przykładach niuanse analizy fundamentalnej i technicznej cykli rynku. Pokażemy jak w kilka minut znaleźć najlepsze akcje do inwestycji. Powiemy na co zwracać uwagę w danych księgowych i jak w kilka minut oszacować czy wybrana spółka ma szanse na rozwój, czy wręcz przeciwnie – tonie w długach. Pozwoli Ci to zwiększyć Twoją skuteczność w inwestowaniu i ograniczyć ryzyko inwestycyjne

Jeżeli będziesz miał pytania, komentarze, czy uwagi dotyczące kursu, wyślij mi je na adres P.Kwestarz@Sindicator.net.

Przejdź do pierwszej części kursu

 

Pozdrawiam i życzę udanych inwestycji,

Piotr Kwestarz

Sindicator.net Skaner Rynku Giełdowego

Sindicator.net

JPP Group Sp. z o.o.

ul. Ratuszowa 11, 03-450 Warszawa

Kontakt: biuro@sindicator.net

Bezpieczne płatności elektroniczne obsługuje dotpay oraz Tpay
dotpay Tpay