Co znajdziesz w serwisie?

Witam Cię serdecznie

Na początek krótkie informacje dotyczące tego, co znajdziesz w serwisie.

Informacji i wiedzy w serwisie jest dużo. Nie musisz od razu wszystkiego czytać. Warto jednak wiedzieć, gdzie co można znaleźć, aby łatwiej korzystać z Sindicator.net.

Skaner rynku Sindicator.net

Skaner to podstawowa i najważniejsza funkcja serwisu Sindicator.net. Skaner pozwala Ci wyszukiwać spółki spełniające określone kryteria, zarówno fundamentalne jak i techniczne.

Cały kurs będzie dotyczyć przede wszystkim korzystania właśnie z tej funkcji. Zajmiemy się tym tematem już od następnej lekcji.

Baza wiedzy

Działanie skanera polega na wyszukiwaniu spółek spełniających określone kryteria, m.in. wskaźniki analizy fundamentalnej. Wskaźniki i ich własności będą omawiane w dalszych częściach kursu.

Jeśli chcesz już teraz zapoznać się ze znaczeniem wskaźników to ich opisy przygotowaliśmy dla Ciebie w "Bazie Wiedzy", dostępnej tutaj:

"Baza wiedzy"

Są tam opisane prawidłowe wartości wartości wskaźników i wytłumaczone, co oznacza dla spółki jeśli jej wskaźniki są poza tymi wartościami. Znajdziesz tam także wzory matematyczne pozwalające samemu obliczyć wskaźniki i zrozumieć ich strukturę. W dalszej części kursu będziemy tłumaczyć na przykładach jak efektywnie wykorzystywać ich łączenie.

Artykuły i analizy sytuacji rynkowej

Polecam także zajrzeć do działu "Artykuły" gdzie znajdziesz obszerne opisy jak łączyć ze sobą poszczególne wskaźniki i jak korzystać z analizy technicznej (trendów). Artykuły pojawiają się w serwisie okresowo, a ich celem jest przedstawienie skutecznych technik inwestowania, które można stosować z użyciem skanera.

Co pewien czas w serwisie publikujemy także analizy sytuacji rynkowej (dostępne są tylko dla abonentów). Będziesz o nich informowany pocztą elektroniczną. Są one także dostępne w menu po lewej stronie po zalogowaniu do serwisu. (bądź tu: http://sindicator.net/analizy/analiza_sytuacji_rynkowej). W analizach znajdziesz obszerne omówienie aktualnej sytuacji na rynku.

Informacje o nowościach w serwisie i ciekawych spółkach

Warto regularnie zaglądać na stronę główną (wyświetla się po zalogowaniu do Sindicator.net), ponieważ publikujemy tam informacje o ciekawych spółkach, informacje o nowych funkcjach skanera oraz nowych artykułach, czy okresowych analizach sytuacji rynkowej. Jest tam także tabela z ostatnio wprowadzonymi do systemu raportami spółek giełdowych.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Przed pierwszym skanowaniem warto również zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania:

W następnej części kursu przedstawię proste zasady doboru zdrowych fundamentalnie spółek i sposób w jaki można je znaleźć za pomocą skanera Sindicator.net.

 

Pozdrawiam i życzę udanych inwestycji,

Piotr Kwestarz

Sindicator.net Skaner Rynku Giełdowego

Sindicator.net

JPP Group Sp. z o.o.

ul. Ratuszowa 11, 03-450 Warszawa

Kontakt: biuro@sindicator.net

Bezpieczne płatności elektroniczne obsługuje dotpay oraz Tpay
dotpay Tpay