Jak Sindicator.net ułatwia inwestowanie?

Sindicator.net jest przede wszystkim narzędziem pozwalającym w łatwy sposób znaleźć spółki spełniające zadane przez użytkownika kryteria, zarówno z analizy fundamentalnej jak i technicznej. Pozwala więc szybko określić w jakim trendzie znajduje się konkretna spółka i w jakiej jest kondycji finansowej.

W Bazie Wiedzy znajdują się opisy poszczególnych wskaźników podzielone na grupy tematyczne. Wskaźniki z każdej grupy mogą dać istotne informacje o sile bądź słabościach spółek. Można więc szybko przeskanować cały rynek w poszukiwaniu spółek o wysokiej rentowności (wskaźniki z grupy rentowności) bądź sprawdzić, które spółki najlepiej są zarządzane i wykorzystują optymalnie pieniądze inwestorów oraz swój majątek i tym samym pozostaną silne i konkurencyjne przez lata (wskaźniki pozycji finansowej). Łatwo także znaleźć bardzo zadłużone spółki (wskaźniki struktury kapitału) oraz przeanalizować ich przepływy pieniężne.

Każdy ostrożny inwestor przed podjęciem decyzji o zainwestowaniu pieniędzy (szczególnie na okres powyżej pół roku) w konkretną spółkę powinien przeanalizować przynajmniej perspektywy dalszego rozwoju przedsiębiorstwa i skuteczność zarządu. Przełożyć się to może na znaczny wzrost ceny akcji, gdy zdrowa finansowo spółka ogłosi plany dalszego rozwoju, bądź po prostu pochwali się wysokimi zyskami. Jeśli dodatkowo uwzględni się fakt że kurs spółki niedawno zakończył długie spadki i przeszedł do trendu wzrostowego, można kupić jej akcje po naprawdę dobrej cenie.

Sindicator.net NIE można uznać za "system inwestycyjny". Za to można spokojnie założyć, że znacznie zmniejsza ryzyko inwestycyjne. To czy konkretne spółki nas zainteresują to zależy, które z ich parametrów są dla nas najważniejsze.

Sindicator.net

JPP Group Sp. z o.o.

ul. Ratuszowa 11, 03-450 Warszawa

Kontakt: biuro@sindicator.net

Bezpieczne płatności elektroniczne obsługuje dotpay oraz Tpay
dotpay Tpay