Nie chcę płacić przez płatności on-line. Jak zapłacić abonament zwykłym przelewem bankowym?

Oczywiście, płatność zwykłym przelewem bankowym jest możliwa. Aby zapłacić za abonament proszę postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

1. Proszę zalogować się na konto w serwisie Sindicator.net.

2. Po zalogowaniu proszę przejść do formularza opłacania abonamentu (pozycja „Abonament” - link dostępny jest w menu na górze, po lewej stronie).

3. Z wyświetlonego formularza zamówienia proszę wybrać odpowiednią długość abonamentu, a następnie potwierdzić składane zamówienie.

4. Na kolejnej stronie, proszę sprawdzić, czy wszystkie dane są prawidłowe. Jeżeli tak, to proszę kliknąć przycisk "Potwierdź i opłać przez DotPay".

5. W następnym kroku wyświetlona zostanie strona ze wszystkimi sposobami płatności, na której będzie można także wybrać zwykły przelew bankowy - przycisk zatytułowany "Przekaz przelew bankowy". Po kliknięciu tego przycisku zostaną wyświetlona dane do wykonania zwykłego przelewu.

6. Po zaksięgowaniu środków ze zwykłego przelewu, na koncie rozliczeniowym, abonament w Sindicator.net zostanie automatycznie aktywowany lub przedłużony. Użytkownik zostanie poinformowany o tym fakcie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Sindicator.net

JPP Group Sp. z o.o.

ul. Ratuszowa 11, 03-450 Warszawa

Kontakt: biuro@sindicator.net

Bezpieczne płatności elektroniczne obsługuje dotpay oraz Tpay
dotpay Tpay